0 (542) 811 29 29 0 (850) 811 29 29 0 (542) 811 29 29 Abonelik Sözleşmesi
whatsapp

Üyelik Süreci

Ana Sayfa  »  Üyelik Süreci

HIZLI ÜYELİK ANINDA AKTİVASYON

SMSAVM´nin bu ayrıcalıklı Dünyasına sizleride Bekliyoruz. Aşağıda kendinize ait kategoride yer alan belgeleri tarafımıza ulaştırdıktan hemen sonra Toplu SMS Sisteminiz aktif olacaktır.
Ücretsiz Üye Olun
Kurum bilgilerinizle veya bireysel olarak ücretsiz üyelik gerçekleştirdikten sonra, ekibimiz size dönüş sağlayacaktır. sizi panel özellikleri ve sistem kullanımı hakkında bilgilendircektir. size sadece SMS Paketi satın almak ve mesaj sistemini kullanmak kalacaktır.
Evraklarınızı Gönderin
Satın almaya karar verdiğinizde giden mesajlarında görünecek SMS başlığını size tanımlayabilmemiz için BTK (Bilgi Teknolojileri Kurumu) tarafından talep edilen gerekli belgeleri iremayhan81@gmail.com mail adresimize veya panel üzerinden evraklarını kolayca yükleyerek bize ulaştırmanız gerekmektedir. Aktivasyon süresi ortalama 30 dakika sürmektedir.
Kredi Yüklemesi Yapın
Süre sınırı olmayan ve SMS paketlerimizden seçiminizi yapın ve ödemesini Havale/EFT ile kayıtlı banka hesaplarımıza yapın, anında kredi yükleme işleminiz gerçekleştirilecektir. Lütfen evraklarınızı tam ve eksiksiz gönderip ve sms başlığınız onaylanmadan ödeme yapmayınız. Aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra sizi bilgilendirip satın alma işlemi hakkında ayrıca geri dönüş sağlayacağız.
Kullanmaya Başlayın
Artık kullanmaya hazırsınız! Yüklenen kredinizle, internet bağlantısı bilgisayar veya cep telefonunuz üzerinden, dilediğiniz yerden ve günün 24 saati SMS gönderebilirsiniz. Herhangi bir konuda teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız size özel tanımlanan Müşteri Temsilciniz size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.
Abonelik Sözleşmesi
Sözleşmenin çıktısını aldıktan sonra, ilk ve son sayfada bulunan ABONE'ye ait bölümleri doldurmanız gerekmektedir. Tüm sayfalarda imza/paraf olması gerekmektedir. Apartman site yönetimi aidat SMS gönderimi için Abonelik Sözleşmesini buradan indirebilirsiniz.
Kimlik Fotokopisi
Aboneye ait kimlik fotokopisinin sözleşmeye eklenmesi gerekmektedir.
İkametgah (Yerleşim Yeri Belgesi)
Aboneye ait E Devlet üzerinden alınmış son bir aya ait güncel Yerleşim Yeri Belgesi gerekmektedir.
SMS Başlığı için Kanıtlayıcı Belge
Apartman ve/veya sitenize ait Karar defteri
Aktivasyon Öncesi
1. AŞAMA Apartman veya Sitenize ait bilgileri girerek Ücretsiz Demo/Test Hesabı açarak üyelik sürecini başlatmış olursunuz.
Aktivasyon Aşaması

2. AŞAMA Müşteri temsilcisinin desteği ile oluşturulan demo hesabı test edilerek sürece devam edilir, program kullanımı ile ilgili sorular yanıtlanır, genel bilgilerin sözlü ve uygulamalı anlatımı yapılır.

3. AŞAMA Müşteri temsilcisi ile yapılan görüşmenin ardından Aktif Üyeliğe karar verilme aşaması yer almaktadır. Kullanıcının aktif üyeliğe geçiş isteği sonrası aktivasyon işlemleri tamamlanır.

4. AŞAMA Aktivasyon süreci sonrasında programı kullanabilirsiniz.

Aktivasyon Sonrası

5. AŞAMA SMS İşlemleri ve entegrasyon işlemlerinin tamamlanması ile sistem hazır duruma getirilir.

6. AŞAMA Apartman ve site yöneticilerine Veri girişleri ve teknik kısımlarda destek sunularak kullanıcının programa adapte olması sağlanır.

Neden Evrak Göndermem Gerekiyor?

Belgeler tarafımızca değil, BTK tartafından talep edilmektedir. Belgelerin eksik olması durumunda gönderici adlarınızın tanımlanması mümkün değildir. BTK'nın 13.08.2018 tarihli ve 98966759-153.99-E.60186 sayılı "Arayan Hat Bilgisi (CLI) Kullanımına İlişkin Usul ve Esaslar" kararı 28 Ekim 2017 tarih 30224 sayılı Resmi Gazete de yayınlanan Elektronik Haberleşme Sektöründe Tüketici Hakları Yönetmeliği nin Abonelik Sözleşmesinin Şekli, İçeriği ve Uygulanması bölümünündeki 4. ve 6. maddeleri gereğince, çalıştıkları kişi veya kurumlardan bu belgeleri eksiksiz olarak alınması mecburidir. Ayrıca, 05.11.2008 tarihli ve 5809 sayılı Elektronik Haberleşme Kanunu'nun "Kurum görev ve yetkileri" başlıklı 6'ncı maddesinin birinci fıkrasının (a) bendi, Elektronik Haberleşme Sektörüne İlişkin Yetkilendirme Yönetmeliği'nin 19'uncu maddesinin birinci fıkrasının (y) bendi, Arayan Hat Bilgisi (CLI) Kullanımına İlişkin Usul ve ilgili diğer mevzuata istinaden Aşağıda belirtilen belgelerin temini zorunludur.