0 (542) 811 29 29 0 (850) 811 29 29 0 (542) 811 29 29 Abonelik Sözleşmesi
whatsapp

Hakkımızda

Ana Sayfa  »  Hakkımızda
Yarının Çözümlerini Bugün Sunuyoruz.
Farklıyız; Müşteri Odaklı Hizmet Anlayışı ile Apartman ve Site yönetimleri için Çözümler sunuyoruz. Bizim Site Yönetimi olarak sizleri de bu ayrıcalıklı dünyaya davet ediyoruz.

Biz Kimiz?

Ortak yaşam alanlarında yaşayan insanlara daha Kaliteli yaşam sunmayı ilke edinmiş firmamız Apartman ve site yöneticilerinin gereksinimlerini bilerek, yöneticilerin ve site sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için özel çözümler üretmek adına 2014 yılında izmir'de Bizim Site Yönetimi adıyla kuruldu.

Apartman ve site yönetimlerinin karşılaştığı sorunların neler olduğunu, bu sorunlara nasıl yaklaşılması gerektiğini, ortak yaşam alanlarının yönetilme sürecini ve yasal gerekliliklerinin farkındayız ve profesyonel site yöneticiliğinin de öneminin bilincindeyiz bu nedenle tüm projelerimizde apartman ve site yöneticilerine etkili operasyonel çözümler üreterek modern ve huzurlu yaşam alanları sunuyoruz.

Site ve apartman yönetimlerinin muhasebesel iş ve işlemlerini kolaylaştırmak yöneticilere yönetimleri süresince destek sağlamak için hazırlamış olduğumuz kullanımı kolay ve maliyeti uygun profesyonel site aidat takip programı ile pratik çözümler sunmayı hedefledik. muhasebe aidat takip sistemini hazırlarken yöneticilerden gelen talepleri derleyip Günümüz teknolojisiyle entegreli çalışacak alt yapıyı yöneticilerin hizmetine sunduk.

Müşteri memnuniyetinden asla taviz vermeden; apartman ve site yöneticilerinden gelen talepleri de dikkate alarak hiç zaman kaybetmeden en ekonomik biçimde apartman ve site yöneticilerine çözümler sunmak adına BSY Alanında uzman yazılım kadrosu ve çözüm odaklı müşteri temsilcileri ile çalışmayı tercih etti. böylece site yönetimleri için en iyi aidat takip ve muhasebe sistemini ve gerekli alt yapıyı online olarak istediğiniz yerden kullanabilmenize olanak sağladık ayrıca tüm toplu yaşam alanlarına özel çözümler üreterek yöneticilerimize yönetim desteği verdik.

Misyonumuz

İş hayatına atıldığımız günden bu yana hızlı ve kaliteli yükselişimizi kendimize referans alarak, ulusal çapta site yönetimi ve devamı hizmetlerin sunulmasında en iyi firma olma hedefindeyiz. Hedefimize ulaşmanın yolunun çok iş yapmaktan değil, memnun müşteri portföyü oluşturmaktan geçtiğini biliyoruz. Bunun için yaptığımız her işin altına gurur ve huzur içinde imzamızı atabiliyoruz. Yapmış olduğumuz tüm işlerimizde, ilkelerimizden ödün vermeden, çizgimizden asla vazgeçmeden, hedeflerimizin yönünü şaşırtmadan çalışıyor ve sadece mutlu müşteriler biriktiriyoruz. Siz de o mutlu müşterilerden olun istiyoruz!

Vizyonumuz

Firmamızın ulusal pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla Yenilikçi teknolojimiz ve çözümlerimizle kullanıcılarımızın hayatlarını kolaylaştırarak; yöneticiler için hazırlanmış aidat ve muhasebe yazılımları alanında kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörünün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın profesyonel site yönetim firması olarak ilk akla gelen ve ilk tercih edilen bir numaralı firma olmak için hız kesmeden çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Takım

Müthiş Ekibimiz