0 (542) 811 29 29 0 (850) 811 29 29 0 (542) 811 29 29 Abonelik Sözleşmesi
whatsapp

Site Temizlik Yönetimi

Ana Sayfa /Site Temizlik Yönetimi
Apartman ve Sitelerde Temizlik Yönetimi

Temizlik hizmeti kapsamında yaptığımız işler başında profesyonel apartman ve site temizliği gelmektedir. yapılacak işin kalitesine özen gösteren Bizim Site Yönetimiöncelikle tüm kontrolleri gerçekleştirip gerçek ihtiyaçları belirleyerek planlama oluşturmaktayız. Bu konuda uzman çalışanlarımızla beraber konforu öne çıkaran ve son derece detaylı çalışmalar yapan temizlik firması olarak da tanınmaktayız. Sadece site içi değil site etrafında veya bina içinde tehlike arz edecek durumlara karşı da önlemler almaktayız. Bu önlemleri de gereken site kurallara göre uygulamakta ve sağlıklı yaşam alanları oluşturmaktayız.

Bizim Site Yönetimi olarak profesyonel hizmet anlayışı ile binaların ve sitelerin yöneticiliğini yapan firma olarak tanımlanıyoruz. Temizlik hizmetleri kapsamında da devamlılık ve düzenli hizmetler sunarak gerek site sakinlerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için ev temizlği gereksede Sitelerin ve apartmanların ihtiyacını profesyonel bir şekilde tamamlarken bir yandan da yaşam alanınızı yeniliyoruz.

Aprtmanın veya sitenin gereksinim duyacağı en önemli ihtiyaç temizlik hizmetidir. Site sakinlerinin sağlığını korumak için iş düzenliliği ve site temizliği çok önemlidir. Bu nedenle Bizim Site Yönetimi temizlik hizmetleri kapsamında da profesyonel çalışmalar sunmaktadır. yöneticilerin ihtiyaçlarını karşılamk ve sağlıklı yaşam alanı oluşturabilmek için en uygun fiyatlarla temizilk hizmeti veriyoruz.

Apartman ve Sitelerde Temizlik Hizmetinin Planlaması

Bizim Site Yönetimi bünyesinde oluşturduğumuz temizlik hizmetinin planlaması belirli kurallar eşliğinde ilerlemektedir. Yaptığımız işin kalitesini arttırmak ve devamlılığını sağlamak için aşağıda belirteceğimiz adımları uygulamaktayız.

  • Apartman ve sitelere yönelik temizlik düzeninin takip ve planını yapmak
  • Ortak yaşam alanlarının sağlığa uygunluk açısından rutin kontrollerini gerçekleştirmek
  • Bina ve sitede onarım faaliyetleri yapma
  • Park ve bahçe temizlik planlamasını yapma
  • Binada ve site içinde estetik düzeni bozan unsurları kaldırma ve kontrol etme
  • Bina giriş bölümü ve asansör bakımı yapma
  • Ortak kullanım alanlarının tamamına yönelik detaylı temizlik planlaması
  • Site ve bina içi tüm temizlik faaliyetlerinin gözlemlenmesi beraberinde takibini yapmak