0 (542) 811 29 29 0 (850) 811 29 29 0 (542) 811 29 29 Abonelik Sözleşmesi
whatsapp

Peyzaş Yönetimi

Ana Sayfa /Peyzaş Yönetimi
Apartman ve Sitelerde Bahçe Bakım ve Peyzaj Yönetimi

Bizim Site Yönetimi olarak bahçe bakım ve peyzaj hizmetleri konusunda da yetkili firma özelliği taşıyoruz. Bildiğiniz üzere artış gösteren site yaşantısı beraberinde yönetim içinde öne çıkan bahçe bakımı deneyimli kişiler tarafından yapılması gereklidir. Kullanılacak ekipmanlar ise doğru bir şekilde seçilip uygun şekilde kullanılmasını gerektiren hizmetin parçasıdır. Bahçe bakımı kapsamında öne çıkan en değerli konu mevsimsel bahçe bakımları, düzenleme ve temizlik şeklinde bilinmektedir. Bitki türlerine göre gübreleme yapma şekli de bunlardan biri sayılır. Çünkü bazı bitkilerin çeşitli mantar hastalıklarına ve ayrıca bakteri ve bulaşıcı virüslere sebep olduğu bilinmektedir. bu yüzden periyodik koruma oluşturmak için düzenli ilaçlama yapmak ve bahçe bakım süresini geçirmemek önemli rol oynamaktadır.

Apartman ve Sitelerde Bahçe Bakımı

Bahçe bakımı kapsamında bahçıvanlarımız site ile bütünleşen işlemler yapar. Bu doğrultuda Yaptığımız hizmet kapsamında site geneline hizmet edecek bahçıvan temin eden firmayız. Kaliteli iş süreci sağlarken işimizde devamlılığı ve profesyonelliği de çok önemsiyoruz.

  • Ağaç bakımı Sulama, budama, gübreleme ve ilaçlama
  • Peyzaj düzenlemsi yapma
  • Çiçek ekme ve çiçeklerin rutin bakımları
  • Ot biçme ve aradaki zararlı otları ayırt etme, temizleme
  • Site içinde bulunan bitkilerin aşılanma sürecini takip etme
  • Toprakların gereken zamanlarda havalandırmasını sağlama
  • Böcek kontrolleri yapma

Bahçe Bakımı Neden Önemli?

Bahçe bakımı sitenize ait yeşil alanların korunması ve ortak yaşam alanlarınındaki konforu ikiye katlamak çocuklarınız için sağlık yaşam ve oyun alanları oluşturmak için önem verilmesi gereken unsurların başında gelir. Bildiğiniz üzere uzun süreli emek isteyen bahçe bakımı düzenli bakım isteyen bir alandır. Bahçede yer alan canlı dokuların tümü profesyonel destek alarak bakılması gerekir. Çünkü tek başına ve bilinçsizce yapılacak bir iş değildir. Bahçenin sulama zamanı bile çok önemlidir. Bilinçsizce yapılan hizmetlerin karşılığında zararlı otların türemesi veya yanlış sulama tekniği ile bahçede var olan çimin ve çiçeklerin kısa sürede sararıp solması mümkündür. Profesyonel destek gerektiren bahçe bakımı ve peyzaj konusundaki en büyük hata başta gösterilen önem ve hassasiyetin kısa sürede yok olmasıdır.